VVV verslaat Helmond Sport en blijft in de Eredivisie
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
De openstelling van de tunnel onder het Koninginneplein is drie maanden vertraagd. De invulling van de omgeving loopt verder geen vertraging op.
Dat maakte wethouder Jos Teeuwen vanmiddag bekend tijdens de presentatie van het voorlopige ontwerp van het nieuwe Stationsplein.
Het vernieuwen van het Stationsplein is de laatste stap in de plannen rond de herinrichting van het Koninginneplein. De bedoeling van het nieuwe ontwerp is vooral dat het plein voor reizigers een prettige plek wordt om te verblijven. Verder moet het één geheel gaan vormen met het Koninginneplein en de binnenstad.
De grootste verandering is het busstation, dat nu nog het hele Stationsplein in beslag neemt. Hiervoor is in het nieuwe ontwerp een apart gedeelte aan de zijkant gereserveerd. Daardoor wordt het plein zelf rustiger en veiliger. In de loop van volgend jaar wordt begonnen met de verbouwing. In 2012, vlak voor de Floriade, moet het plein af zijn.