Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Venloop richt zich nog meer op jeugd

woensdag 1 december 2010, 11:11

De Venloop probeert nog meer jeugd te betrekken bij het jaarlijks terugkerende hardloopevenement.

Om de jeugd aan de start te krijgen, zijn er naast de bestaande initiatieven ook nieuwe ideeën bedacht. Zo organiseert de Venloop volgend jaar een spandoekencompetitie: wie maakt het mooiste spandoek en mag zich een jaar lang 'Creatiefste Basisschool van Venlo' noemen?

Ook de wedstrijd 'Sportiefste Basisschool van Venlo' wordt weer georganiseerd. Dit is de school met het hoogste aantal deelnemers. Dit jaar was dat de Willibrordusschool met 79 kinderen.

Ook nieuw is het lespakket dat na de Kerstvakantie bij basisscholen bezorgd wordt. Door middel van dit lespakket krijgen leerkrachten de kans om de Venloop actief te betrekken in de les en hun leerlingen zo op een leuke manier iets bij te brengen over het menselijk lichaam, hardlopen en aanverwante zaken.

Om inzicht te krijgen in de afkomst van de deelnemers aan de Scholierenlopen heeft de organisatie negen campussen uit de regio toegevoegd aan de inschrijfmodule. Deelnemers kunnen tijdens het inschrijven hun school aanklikken en dingen op die manier meteen mee naar de prijs voor 'Sportiefste campus van Venlo en omstreken'.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn