Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Goltziusstraat volgend jaar aangepakt

vrijdag 10 december 2010, 10:18

Over een half jaar wordt gestart met de herinrichting van de Goltziusstraat. De stoplichten gaan weg en er komen drie rotondes die de doorstroming van het verkeer moeten verbeteren.

De rotondes komen op de kruisingen met de Deken van Oppensingel, de Parkstraat en de Maaskade. Op het gedeelte tussen de Parkstraat en de Maaskade komt een groene middenberm.

Wethouder Jos Teeuwen beseft dat de werkzaamheden voor nieuwe verkeersoverlast rond het centrum gaan zorgen maar kiest voor de snelle uitvoering zodat de overlast beperkt blijft tot een kortere periode. 'We moeten met z'n allen nu even doorbijten. In 2012 is alles klaar en kunnen we genieten van een mooie en goed bereikbare binnenstad', aldus Teeuwen.

Tegelijk met de Goltziusstraat wordt ook de Sint Martinusstraat aangepakt. Dat wordt een echte fietsstraat. Op de kruising met de Goltziusstraat krijgen fietsers voorrang.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn