Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
VVV heeft zaterdagavond een belangrijke overwinning behaald. In stadion De Koel werd NAC Breda met 3-0 verslagen. Ahmed Musa, Jorge Chula en Achmed Ahahaoui scoorden de goals.
VVV startte fel aan de wedstrijd en dat leverde snel het eerste doelpunt op. Uit een vrije trap van Youssef El Akchaoui kopte Musa raak. In de loop van de eerste helft kreeg VVV goede kansen om de score te verdubbelen. De beste was voor topscorer Ruud Boymans, die een penalty mocht nemen na een overtreding op Musa. De inzet van de spits werd echter gekeerd door NAC-keeper Ten Rouwelaar.
Na rust bleven de beste kansen voor VVV. Waar Dario Vujicevic het net niet wist te vinden, lukte dat Chula wel. De Portugees profiteerde van een verdedigingsfout bij NAC. Kort voor tijd scoorde invaller Ahahaoui de 3-0, nadat Ten Rouwelaar een vrije trap van Tóth niet wist te controleren.
Door de overwinning heeft VVV het gat met de nummer laatst Willem II vergroot tot zes punten. De Tilburgers spelen morgen uit tegen FC Groningen.