Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Venlose wenskaarten volgende week verkrijgbaar

dinsdag 22 februari 2011, 22:58

Wenskaarten in het Venloos dialect en met afbeeldingen van Venlose gebouwen en stadsfiguren zijn vanaf volgende week verkrijgbaar.

De kaarten hebben een komische noot. Zo heeft Baer de Woers een reden voor een feestje, is er een stadhuistaart, staat de stadsbrug centraal in de liefde en bedanken Flujas en Guntrud je met een knipoog.

Volgens de iniatiefnemers van de kaarten, de broers Tom en Ruud Terhaag, was er weinig tot geen keuze in echte Venlose wenskaarten. 'Ons dialect is iets waar we trots op mogen zijn. Als we tegen elkaar in het dialect spreken waarom dan ook niet met een kaart?', aldus Tom Terhaag.

Er zijn in eerste instantie elf verschillende kaarten. Afhankelijk van het succes komen er meer. De kaarten zijn te koop bij het VVV-kantoor en diverse boekhandels.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn