Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Als de Raad van State de bezwaren tegen de milieuvergunning voor de Venlose bargeterminal niet afwijst, is het nog maar de vraag of die eind 2007 operationeel kan zijn. Dat is de strekking van een artikel in de Kamerkrant, het blad van de Kamer van Koophandel, deze maand.
Onder de titel 'Venlose bargeterminal kampt met tegenwind' wordt in het artikel ingegaan op de beren die nog op de weg liggen.
De VROM-inspectie Regio Zuid en twee plaatselijke bedrijven hebben bezwaar aangetekend tegen de afgegeven milieuvergunning. Zij maken zich zorgen over de op- en overslag van risicogoederen, zoals parfums en deodorants. Het gaat om zo'n vier procent van de totale goederenstroom. Medio december doet de Raad van State uitspraak over dat bezwaar.