Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
De overlast in de buurt van Venlo is gisteravond naar verhouding meegevallen. Het bleef over het algemeen bij schade aan bomen. Tot grote wateroverlast kwam het bovendien niet.
De brandweer had vroeg in de avond nog een waarschuwing gegeven voor het noodweer dat vanuit het zuidwesten op komst was. Veel van de overlast lag uiteindelijk net ten oosten of zuiden van Venlo. Rond Eindhoven en net ten zuiden van Roermond waren er veel problemen rond het spoor. De brandweer vreesde een groot aantal telefoontjes als gevolg van noodweer maar Venlo kwam er wat dat betreft vooralsnog genadig vanaf. Op dit moment trekt nog wel een strook met pittige buien noordwaarts over Limburg.
Tijdens het onweer daalde de temperatuur rond Venlo binnen twee uur bijna vijftien graden. Voor morgen is rustiger weer voorspeld met een maximumtemperatuur van net boven de twintig graden. Noord-Limburg kan in de ochtenduren nog een enkele onweersbui te verwerken krijgen.