Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Regen is afgelopen weekend spelbreker geweest bij een aantal evenementen in de stad. Vooral gisteren gooide het slechte weer roet in het eten.
A Day In The Park had vorig jaar ook al last van de regen. Het picknickevenement in het Nolenspark kreeg ook nu weer veel water te verwerken. De organisatie had bezoekers vooraf al opgeroepen om een eigen partytent mee te nemen.
Ook dance-event ChopTillYouDrop Outdoor had te maken met de regenachtige zondag. Het evenement duurde dit jaar voor het eerst drie dagen. Onder anderen Lucien Foort en Vato Gonzalez kwamen naar het parkeerterrein bij De Koel. Vorig jaar kwam de organisatie van Chop in financiële problemen vanwege het slechte weer. Het is niet duidelijk wat dit jaar de gevolgen zijn.