Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Het transport van het mikwe is afgelopen nacht zonder problemen verlopen. De joodse rituele badplaats werd met speciale vrachtwagens in twee delen vervoerd van de gemeentewerf op de Urbanusweg naar de Deken van Oppensingel.
Op het transport waren vooral cameramensen en fotografen afgekomen. Om vier uur 's nachts werden de twee delen van het mikwe op de vrachtwagens gezet. Een kleine twee uur later kon het transport beginnen. Rond kwart over zes bereikten de vrachtwagens de Deken van Oppensingel waar ze achteruit in moesten rijden om het museum te kunnen bereiken.
In de loop van de morgen zal een enorme kraan worden opgebouwd die de twee delen naar de definitieve plaats moet gaan brengen, een speciaal daarvoor gebouwde ruimte aan de achterkant van het Limburgs Museum.