Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Weer beeldje vernield in Velden

maandag 26 september 2011, 11:39

In Velden is dit weekend weer een beeldje van een Gekke Maondaagvierder vernield. Het kunstwerk op de kruising van de Genooierweg en Vorstweg werd van zijn sokkel getrokken.

In totaal staan er in Velden vijf van dergelijke beeldjes. Ze maken onderdeel uit van verschillende wandelroutes. De kunstwerken werden vier jaar geleden geplaatst. Sinds die tijd zijn er al diverse vernielingen geweest. 'We wilden de beeldjes van brons maken, maar we hadden dit al voorzien. Ze zijn daarom van kunststof. Nu zijn de kosten per vernield beeldje 'slechts' enkele honderden euro's', aldus Frank Heinemans van de Stichting Veldense Volkscultuur.

De beeldjes zijn door de stichting overgedragen aan de gemeente. Toch laat Heinemans weten dat het einde verhaal is als er nog meer vernielingen plaatsvinden: 'Als het te gek wordt dan halen we ze weg.'

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn