Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Miljoenen voor beter verkeer in de stad

vrijdag 1 december 2006, 14:29

De gemeente trekt 6 miljoen euro uit voor het zogeheten slingertracé. Een route die naar het centrum loopt vanaf Océ. Dat staat in het gemeentelijk verkeers- en vervoersplan dat vrijdag is gepresenteerd. Het tracé wordt een tweede grote toegangsweg naar de binnenstad.

 

Ook Venlo zuid zal beter ontsloten worden. De drukke Roermondsestraat wordt van de aanliggende rotonde afgehaald en zal het karakter van een laan krijgen. Daarvoor moet er wel een verbinding komen tussen Professor Gelissensingel en stadsbrug en tussen de Sloterbeekstraat en de Roermondsepoort. Belangrijkste slachtoffer daarvan is de Roestflat. Die wordt gesloopt.

 

Ook het plan om Duitse kooptoeristen buiten het centrum te laten parkeren en met pendelbussen te vervoeren staat in de top 11. Het duurste project is het veiliger maken van het Koninginneplein door de aanleg van een tunnel tussen Koninginnesingel en de Burgemeester van Rijnsingel. Geschatte kosten; 7,5 miljoen euro.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn