Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Een aantal bomen in het Klingerbergpark wordt binnenkort verplaatst. Dat heeft te maken met werkzaamheden aan geluidsschermen langs de A73 die begin 2012 starten.
Het gaat om de bomen in het gedeelte van het park tussen de Mulkenshofweg en de hondenuitlaatplaats. Ze krijgen een nieuwe plek in het park.
De werkzaamheden langs de snelweg vinden plaats in verband met de verwachte verkeerstoename na de aansluiting van de A74 op de A73. De geluidsschermen en geluidswallen worden opgehoogd of vernieuwd.
De werkzaamheden gaan naar verwachting een jaar duren. De maximumsnelheid op de weg gaat in die periode terug van 100 naar 90 kilometer per uur. Fietsers worden tijdens bepaalde werkzaamheden omgeleid.