Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Veel mensen hebben dinsdagavond meegewerkt aan de voorbereiding van het bezoek van koningin Beatrix vanmiddag om 14.00 uur. Er werd gewerkt aan de verlichting en de opbouw van het paviljoen.
In tegenstelling tot wat eerder aangekondigd was sloot de Maasbrug vanuit de Blerickse kant echter al om twintig minuten voor elf. Het verkeer werd omgeleid richting Zuiderbrug. Ter hoogte van het viaduct over de A73 ontbraken op dat moment echter de omleidingsborden.
Doordat auto's gingen zoeken ontstond er in korte tijd een chaos. De oprit naar de Zuiderbrug bleek in verband met het vernieuwen van het asfalt ook afgesloten. Een werknemer ter plekke verwees het verkeer weer richting Blerick te rijden en via de A67 naar de Noorderbrug. Bij navraag bij de gemeente bleek dat het verkeer via de Baarloseweg en Napoleonsbaan naar de Zuiderbrug had moeten worden geleid.