Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Supporters die komend seizoen de wedstrijden van VVV-Venlo in de eredivisie bij willen wonen, kunnen vanaf maandagochtend terecht bij de administratie in Stadion de Koel. Om 9.00 uur start dan de verkoop van seizoenkaarten.
VVV-Venlo heeft de tarieven van zowel seizoenkaarten als losse kaarten aangepast aan de eredivisie.
Zo kostte een seizoenkaart voor de Sfeertribune afgelopen jaar 105 euro en komend seizoen 145 euro. Wie een seizoenkaart wil op de hoofdtribune betaalt komend jaar 240 euro. Dat was afgelopen jaar nog 175 euro. Voor losse tickets voor wedstrijden tegen Ajax, Feyenoord, PSV en AZ geldt komend seizoen een zogenaamde toptoeslag van tien euro. Die komt bovenop de normale prijs van een kaartje.
Supporters die afgelopen seizoen al een seizoenkaart hadden, zijn verzekerd van hun eigen plek. Zij ontvangen een brief met uitleg hoe zij hun kaart kunnen verlengen. Hun plaatsen zijn gereserveerd tot en met vrijdag 6 juli, daarna gaan deze plaatsen in de vrije verkoop.