Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
De politie heeft in de afgelopen dagen bij hennepacties in Blerick vier kwekerijen opgerold: maandag werd een kwekerij gevonden in een woning aan de Malherbestraat. De meeste planten waren al geoogst, maar zo’n 200 potten stonden er nog.
Dinsdag werd op de zolder van een woning aan de René van Chalonstraat een kwekerij ontmanteld. Ook daar waren de planten geoogst, op zo’n 150 potten na.
Op de Horsterweg vond de politie woensdagmorgen een kwekerij met enkele honderden oogstrijpe planten. Ook lagen er 5 kilo henneptoppen klaar om te drogen.
Onder een afgelegen schuur bij de Geliskensdijkweg werd woensdagmiddag een ondergrondse kwekerij ontmanteld. In de betonnen vloer zat een luik dat de toegang was tot twee ondergrondse zeecontainers, met daarin zo’n 2800 stekjes en 230 planten. Naast de woning die bij de schuur hoorde, was een ondergrondse drogerij ingericht.
In alle gevallen werd er illegaal stroom afgetapt.