Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Venlose opgepakt wegens grootschalige fraude

dinsdag 28 augustus 2007, 13:22

Een 23 jarige Venlose is opgepakt door de politie op verdenking van grootschalige fraude. Daarbij zou het gaan om een bedrag van 40.000 euro. De vrouw is opgepakt voor meerdere vormen van fraude.

 

Te denken valt onder andere aan het bestellen van creditcards onder valse namen, spullen via internet te koop aanbieden en niet leveren en het kopen van goederen zonder te betalen. De vrouw gebruikte daarbij volgens de politie meer dan 100 valse namen.

 

De verdachte is geen onbekende van de politie. Vorig jaar in augustus is zij aangehouden in verband met internetfraude. In de periode 2005-2006 bekende zij circa 50 zaken van oplichting via internet. De vrouw zal zich voor deze zaken ook nog moeten verantwoorden bij Justitie. De Venlose zit vast voor verder onderzoek door de politie.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn