Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
De debatten in het programma 'Venlomaakje.nl' zullen het imago van de stad als gemeenschappelijk thema hebben. Deze conclusie kan getrokken worden nu vandaag de vijf onderwerpen bekend zijn gemaakt.
Iedereen in Venlo kon de afgelopen vier maanden een keuze maken op deze site. De 5 worden behandeld in stadsdebatten die vanaf februari worden uitgezonden op Omroep Venlo TV.
Zo'n duizend Venlonaren reageerden op de discussie-site 'Venlomaakje.nl'. Daar werd een keuze gemaakt uit onderwerpen waarover gedebatteerd zou kunnen worden. Vandaag werden de vijf onderwerpen bekend. Dat zijn: het imago van Venlo, de binnenstad, culturele trekpleisters, dialect en horeca.
Bij de debatten zijn geen Venlose politici aanwezig maar worden onder andere mensen uitgenodigd die de komende weken via 'Venlomaakje.nl' een goede bijdrage leveren voor een discussie. Ook worden externe deskundigen uitgenodigd voor een objectieve visie.
'Venlomaakje.nl' is een initiatief van Omroep Venlo, het E3 journaal en een groep betrokken Venlonaren. Doel is het debat over Venlose zaken een nieuwe impuls te geven waaruit aanbevelingen meegegeven kunnen worden aan politici. Het eerste debat wordt uitgezonden op 20 februari, en gaat over de binnenstad. Een week eerder wordt er in het E-3 journaal een start gemaakt met de discussie. Vervolgens is er elke twee weken een debat te zien. Vanaf maandag kan iedereen terecht op de site 'venlomaakje.nl' om alvast mee te discussieren over de gekozen onderwerpen.