Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Wat mist Venlo nog als alle plannen, zoals de Maasboulevard, Q4, de centrumplannen voor Blerick en Tegelen en het cultuurpodium, zijn uitgevoerd? Dat wilde de gemeenteraad woensdagavond horen van de Venlose bevolking.
Die Venlose bevolking was echter nauwelijks vertegenwoordigd tijdens de bijeenkomst met als titel 'De doelen van de stad'. Domani werd bijna volledig gevuld door raadsleden en genodigden. Een aantal reeds bekende wensen, zoals een tropisch zwembad, een moderne bioscoop en een discotheek werd genoemd, zonder dat daarbij concrete locaties ter sprake kwamen.
Op 2 april gaat de gemeenteraad opnieuw met de bevolking praten, dan over het Kazerneterrein. Afhankelijk van de functie die het terrein krijgt, zou dit een grote impuls kunnen zijn voor de hele stad. De raad vindt het Kazerneterrein zo belangrijk dat er een website is opgezet waar bezoekers kunnen reageren op zes stellingen over het terrein: www.raadsforum.venlo.nl.