Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Donderdag is het dorpsontwikkelingsplan Lomm gepresenteerd. Dit plan is gemaakt met hulp van tien procent van de duizendkoppige bevolking van het dorp en moet bijdragen aan de verbetering van de leefbaarheid in Lomm.
Voorgestelde maatregelen in het dorpsontwikkelingsplan zijn bijvoorbeeld het verlagen van de maximumsnelheid op de rijksweg in Lomm van 80 naar 50 kilometer per uur en het vrachtautoluw maken van het centrum.
Een beter woningaanbod voor starters en ouderen moet ervoor zorgen dat de huidige bewoners in Lomm blijven wonen, maar er worden ook duurdere woningen aan de Maas gebouwd waarmee mensen van buiten naar Lomm gelokt moeten worden. Daarnaast wordt gesproken over de ontwikkeling van een woonzorgcomplex, een gezondheidscentrum en ontmoetingsplaatsen voor ouderen en jongeren.
De plannen om de entrees van het dorp te verfraaien en de huidige buurtsuper uit te breiden met een afgifteloket van de apotheek en een VVV-informatiepunt worden ondersteund door de woningstichting en de provincie.
Op korte termijn wordt er in Lomm een dorpsraad opgericht, mede met het oog op de herindeling met Venlo.