Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Het besluit over de toekomst van het Nedinscogebouw dat gemeente en woningstichting volgens afspraak voor 1 juli zouden nemen is uitgesteld. Beide partijen zeggen echter over twee maanden afspraken te willen maken voor de restauratie van het monumentale pand.
De woningstichting is bereid om een verlies te nemen van bijna 7 miljoen als de verdere bouwkosten tegenvallen
De gemeente heeft toegezegd om 4000 vierkante meter van het gebouw te huren. De Nedinsco-toren blijft in zijn geheel behouden en zal door de woningstichting verhuurd worden aan bijvoorbeeld architecten- en disignbureaus. Voor de totale renovatie, verbouw en nieuwbouw zijn naar schatting 25 miljoen euro nodig. Gelet op het grote maatschappelijke belang van het gebouw vinden de gemeente en woningstichting dat deze hoge kosten gerechtvaardigd zijn.
Het blijft de bedoeling om volgend jaar zomer de bouwvergunning in te dienen zodat in 2010 met de restauratie kan worden begonnen.