Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Roerig jaar voor Woonservice Urbanus

donderdag 3 juli 2008, 15:22

'2007 was een zeer roerig jaar. Zowel op lokaal als op nationaal niveau'. Dat staat in het jaarverslag 2007 van Woonservice Urbanus in Belfeld. Zo sloot de woonservice zich aan bij Aedes, de Nederlandse Vereniging van Wooncorporaties om gezamenlijk aan de slag te gaan met thema's als 'wijk' en 'buurtaanpak'.

 

Door de invoering van de vennootschapsbelasting per 1 januari kwam de investeringskracht onder druk te staan, en moest Urbanus nieuwe keuzes maken en andere prioriteiten stellen.

 

Ook lokaal liep niet alles vlot. Zo was er het conflict over de rioolheffing. Na verzet van de gezamenlijke Venlose corporaties werd het plan weer ingetrokken. Het maakte volgens Urbanus wel de weg vrij voor een hernieuwde samenwerking met Venlo.

 

Met de renovatie van het logeerhuis voor Stichting Daelzicht werd vorig jaar een belangrijk cultuurhistorisch pand in Belfeld behouden. Een taak die de woonservice hoog in het vaandel heeft staan. Ook de komende jaren staan nog dergelijke projecten op stapel. Tenslotte werden in 2007 belangrijke stappen gezet in de plannen om gemeenschapscentrum de Hamar op te knappen. Nog dit jaar zullen er definitieve keuzes worden gemaakt.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn