Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

VVD teleurgesteld over vertraging Maasboulevard

donderdag 25 september 2008, 15:03

De oplevering van de Maasboulevard heeft opnieuw een half jaar vertraging opgelopen. Dat heeft wethouder Herman Janssen vanmorgen laten weten. Oorzaak daarvan is puin uit de Tweede Wereldoorlog dat in de grond zit.

 

Daardoor ontstonden in juli problemen bij het aanbrengen van de palen die de betonnen bak van de boulevard moet verankeren. Ondanks het doorwerken in de bouwvak-vakantie kon de achterstand niet worden voorkomen.

 

De vertraging van een half jaar is bij de Venlose VVD-fractie  keihard aangekomen. 'Wij zijn erg teleurgesteld en kwaad, gevoelens die ook zullen heersen bij veel mensen in Venlo en bij de Venlose ondernemers in de binnenstad. Hier moet echt wat aan gedaan worden', aldus de VVD in  een reactie.

 

Om het half jaar te overbruggen wil de partij een half miljoen vrijmaken om de ondernemers in de binnenstad te ondersteunen. Ook projectontwikkelaar 3W zou daaraan een flinke bijdrage moeten leveren. Verder vindt de VVD dat het college moet proberen om de parkeergarage wel eerder, het liefst al in 2009, open te stellen voor bezoekers van de binnenstad.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn