Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Fontys wil in 2011 in Venlo zes nieuwe opleidingen aanbieden. Dat staat te lezen in het Ambitieplan Fontys Venlo. Daarin wordt verder gesproken over meer voorzieningen op de campus en driehonderd nieuwe studentenwoningen.
De studies die Fontys in Venlo wil gaan aanbieden zijn met name sociale studies en opleidingen op het gebied van gezondheidszorg, zoals verpleegkunde en fysiotherapie. De aanwezigheid van het ziekenhuis tegenover de campus biedt kansen voor stageplaatsen.
Als het plan helemaal slaagt, stijgt het aantal studenten de komende jaren stijgen van 2500 naar 4500. Daarbij moeten behoorlijk wat studenten zitten die niet uit Nederland of Duitsland komen. De komst van zoveel buitenlandse studenten is volgens Fontys alleen haalbaar als er ook woningen worden gebouwd en voorzieningen in de buurt komen, zoals een supermarkt en sportaccommodaties.
Fontys kan de noodzakelijke investeringen niet alleen opbrengen. Op korte termijn wordt daarom onderzocht in hoeverre de gemeente, de provincie en de Kamer van Koophandel een bijdrage willen leveren aan de ontwikkeling van de internationale campus.