Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Jan Pollux krijgt dit jaar de Gouden Narrenkap. Dat hebben de 'Samewirkende Limburgse Vastelaovesvereiniginge' – kortweg SLV – bekend gemaakt tijdens hun jaarvergadering. De Gouden Narrenkap is de hoogste Limburgse vastelaovesonderscheiding, die eens in de vier jaar wordt uitgereikt.
Jan Pollux staat al meer dan 55 jaar in de buut. Met de onderscheiding wordt hij geëerd om zijn humoristische kijk op het leven van alledag.
Venlose vastelaovesvereniging Jocus is blij met de keuze van de SLV. In een reactie wordt Pollux als buutereedner geprezen: “Hij doet dit al meer dan een halve eeuw zonder personen of organisaties te kwetsen, maar door ze een kritische spiegel voor te houden.”
Jan Pollux krijgt de Gouden Narrenkap op 28 november in Kasteel Hoensbroek. Pollux zal dan ook worden opgenomen in de Broederschap van Gouden Narrenkapdragers. Eerdere winnaars van de Narrenkap waren onder anderen Pierre Cnoops, Sjef Diederen en Thei en Marij.