Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Blender Skatepark sluit deuren

dinsdag 14 juli 2009, 14:45

Het Blender Skatepark gaat zijn zesde verjaardag niet halen. Het Venlose skatepark moet vanwege bestuurlijke problemen de deuren sluiten. De gemeente hoopt echter dat het skatepark een doorstart kan maken op een nieuwe locatie.

 

Zaterdag is de laatste dag dat skateliefhebbers in de voormalige veilingloods terecht kunnen.

 

Kartrekker van het skatepark, Maurice Walda, ziet het na ruim vijf jaar niet meer zitten. Hij en tal van vrijwilligers zijn te veel vrije tijd kwijt aan het draaiende houden van het skatepark. Onder meer het onderhoud aan het pand en het uitbaten van de horecagelegenheid nemen veel tijd in beslag.

 

Momenteel wordt er gekeken of het mogelijk is om het skatepark voor een paar jaar te huisvesten in de oude chocoladefabriek, achter het Nedinscocomplex. Omdat het pand eigendom van de gemeente is, zouden de skaters gratis gebruiken kunnen maken van die locatie. Daardoor hoeven er minder commerciële activiteiten te worden gedraaid om uit de kosten te komen.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn