Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

VVV pakt punt tegen rood aanlopend ADO

zondag 9 augustus 2009, 16:57

VVV heeft zondagmiddag in eigen huis gelijkgespeeld tegen ADO Den Haag. Net als vorige week tegen PSV kwam de Venlose club terug na een 0-2 achterstand. Deze keer was de eindstand 2-2.

 

In stadion De Koel kwamen de bezoekers snel op voorsprong door een doelpunt van Verhoek. VVV oogde onzeker in de openingsfase, maar nam de wedstrijd daarna in handen. Toch kon ADO de marge na een half uur verdubbelen, toen het een penalty kreeg die door Van den Bergh werd benut.

 

Het was aanvoerder Keisuke Honda die VVV nog voor rust terug in de wedstrijd bracht met een knap schot. De Japanner speelde niet zo opvallend als vorige week tegen PSV, maar tekende ook voor het tweede Venlose doelpunt. Een kopbal van Honda werd volgens grensrechter Schenkels achter de lijn gekeerd door ADO-doelman Ditewig.

 

Op dat moment speelde ADO al met tien man, omdat Karim Soltani na twee gele kaarten kon vertrekken. Vlak voor tijd werd ook Van den Bergh met twee keer geel weggestuurd. In de zeven minuten extra tijd lukte het VVV niet de winnende treffer te maken tegen negen ADO-spelers.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn