Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

In een Jaguar-stoel voor de buis

vrijdag 11 september 2009, 14:58

Een luxe kuipstoel uit een Jaguar die is verbouwd tot design relaxfauteuil. Dat is een van de werken die zaterdag en zondag te zien zijn tijdens de expositie Art meets Design.

 

In de expositie ontmoet het werk van kunstenaars en designers elkaar. Onder anderen Rob Franssen, Wiel Heemskerk, Monique Bruls en Henk Vostermans nemen deel aan Art meets Design. De kunstenaars en designers zijn beide dagen aanwezig, zodat bezoekers de kans hebben om met hen over het werk van gedachten te wisselen.

 

De Jaguar-stoel is omgebouwd tot relaxfauteuil door de autostoel op een roestvrijstalen frame te monteren. De stoel krijgt zo een tweede leven in een nieuwe omgeving.

 

De expositie Art meets Design is zaterdag en zondag tussen 10.00 en 17.00 uur gratis te bezoeken in het atelier van Fons op het Roodt in de Burgemeester Conraetzstraat.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn