Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

VVD-voorstel voor goedkoper popcentrum

woensdag 16 september 2009, 22:29

De VVD wil de de discussie rondom Made in Venlo beëindigen door te komen met een alternatief voorstel voor een goedkoper popcentrum. Dat meldt jongerensite Kloeken.nl. Het popcentrum dat de VVD in gedachte heeft zou bestaan uit een poppodium en een broedplaats voor muzikaal talent.

 

De partij presenteert de plannen in een pamflet. Daarin wordt gesproken over 'het realistische, haalbare en betaalbare' alternatief voor Made in Venlo. De investering voor het VVD-plan bedraagt naar eigen zeggen 11 miljoen euro, tegenover de 28 miljoen voor Made in Venlo.

 

Het filmhuis maakt geen deel uit van de plannen, maar wordt opgenomen in een commerciële bioscoop aan de Picardie. Het Kunstencentrum blijft gehuisvest aan het Arsenaal. De VVD heeft nog geen locatiekeuze gemaakt, maar de voorkeur gaat uit naar het voormalige postkantoor of de plek waar nu het stadskantoor staat.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn