Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Veel muziek in Venlo en Blerick

vrijdag 18 september 2009, 10:24

Venlo en Blerick staan voor een muzikaal weekend. De nacht van zaterdag op zondag is in de Venlose binnenstad de Nach van 't Limburgse Leed. Op een podium op de Markt voor het stadhuis staan tijdens de tiende editie van de Nach Thei & Marij en de Drekskaters. In een groot aantal cafés, maar ook in Domani en 't Ald Weishoès staan vanaf 22.00 uur artiesten en bands.

 

De band (zoemaar) verzorgt dit jaar de optredens op 't rendje van 't bed. Ook de Priès van 't Limburgse Leed wordt weer uitgereikt. Onder de genomineerden voor die prijs zijn dit jaar geen Venlonaren.

 

Blerick staat zondagmiddag in het teken van Marcato Mondial. Het multiculturele festival heeft dit jaar een markt met vijftig kraampjes en een muziekterras bij 't Raodhoes. Op de markt is straattheater, dans en een Afrikaanse modeshow.

 

Op het podium staan onder anderen Skinto en de Amsterdam Klezmer Band. Aan het einde van de middag is er nog een optreden in 't Raodhoes van de jonge Kanté Kerfonse met 20-koppige band.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn