Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Over twee tot drie weken gaat de nieuwe Venlose stadsgids naar de drukker. Daan de Haan en Jannie Schmitz werkten de laatste maanden aan het ontwerp.
De nieuwe stadsgids is bedoeld voor alle bezoekers van Venlo en komt ook in de VVV-winkel te liggen. Toch hebben de ontwerpers zich bij de totstandkoming van de gids vooral gericht op studenten en young professionals, meestal medewerkers van grote bedrijven als Scheuten en Océ, die in Venlo werken maar nog niet wonen.
De makers hebben gekozen voor dertig onderwerpen die Venlo kenmerken, zoals de Greenportkas, de schapen van de Wassum en het frietei. VVV wordt niet op de traditionele manier gepresenteerd, maar door middel van een verhaal van Jules Deelder uit 1974. Het taalgebruik in de gids is brutaal en eigenwijs.
Het is de bedoeling dat mensen in het nieuwe toeristische seizoen Venlo leren kennen met de roze stadsgids in de hand. Daan de Haan gaat volgend jaar werken aan een versie voor de mobiele telefoon.