Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Deze maand nog A74-besluit

dinsdag 10 november 2009, 16:18

Het ontwerp tracébesluit voor de A74 wordt deze maand nog getekend door minister Camiel Eurlings van Verkeer en Waterstaat. Een woordvoerder van de minister bevestigt dat tegenover Omroep Venlo.

Het tracébesluit houdt rekening met beschermende maatregelen tegen fijnstof, maar zal volgens Eurlings geen glazen overkapping krijgen.

Wethouder Twan Beurskens zegt blij te zijn dat Eurlings inzet op een snel besluit van de A74. ,,We vinden het alleen jammer dat hij daarbij niet kiest voor een glazen overkapping, maar hij is de baas. We zullen nu alles in het werk stellen om toch nog een zo goed mogelijk maatregelenpakket te kunnen samenstellen om de overlast voor de omwonenden zoveel mogelijk te beperken."

Het ontwerp tracébesluit werd twee keer uitgesteld en zou uiteindelijk in maart 2010 getekend worden. Nu wordt het dus na meerdere vertragingen met vier maanden versneld. Het ontwerp vormt als het ware een blauwdruk van hoe de vier kilometer lange snelweg er straks uit moet gaan zien.

De A74 zorgt er uiteindelijk voor dat de A73 in Tegelen wordt verbonden met de Duitse Bundesautobahn 61. Het is echter nog maar de vraag of de autosnelweg nu eerder klaar is dan voor de aanvang van de Floriade in april 2012.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn