Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Aanwijzingen voor ronselen stemmen in Venlo

dinsdag 17 november 2009, 15:42

Er zijn concrete aanwijzingen dat er in de Turkse gemeenschap in Venlo stemmen geronseld worden. Dat zegt burgemeester Bruls.

Bruls heeft de politie inmiddels opdracht gegeven om een onderzoek in te stellen. Bruls wil in een reactie aan Omroep Venlo niet laten weten om welke politieke partijen of politici het gaat.

Het ronselen zou erop neer komen dat kandidaten of mensen namens kandidaten langs de deur gaan om stemkaarten op te halen. Een persoon mag naast zijn eigen stem ook voor twee anderen een stem uitbrengen, als daarvoor een volmacht is gegeven. Het is echter niet toegestaan om actief om die volmachten te vragen.

Als er inderdaad stemmen geronseld zijn, dan kan dat volgens burgemeester Bruls gevolgen hebben voor de samenstelling van de gemeenteraad na de verkiezingen. Bruls wil niet op de zaken vooruitlopen en eerst het politierapport afwachten.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn