Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Er komt toch een natuurbegraafplaats in Blerick. Exploitant Kluijtmans van de natuurlijke begraafplaats in St. Odiliënberg heeft dat bevestigd.
Kluijtmans kwam meteen in actie, toen eerder deze week bekend werd dat stichting De Peelhof de financiering niet rond kreeg. Hij nam contact op met de eigenaar van het terrein en bereikte binnen twee dagen overeenstemming.
Om een natuurlijke begraafplaats staan geen hekken. De graven liggen niet in rijen, maar verspreid in het bosgebied. Hierdoor krijgt de natuur de mogelijkheid om zich verder te ontwikkelen.
Op de begraafplaats in Blerick worden alleen natuurlijke urnen begraven. Voor kisten is in het gebied geen ruimte en Kluijtmans staat geen plastic en onnatuurlijke versieringen toe. Als de vergunningen zijn afgegeven kan de begraafplaats in gebruik genomen worden. Dat is waarschijnlijk begin volgend jaar.