Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Polsbandjes voor één euro, opbrengst naar Haïti

dinsdag 19 januari 2010, 12:34

De polsbandjes voor de Boètezitting op de Oude Markt en de Fiscus Parade worden wellicht voor één euro verkocht. De opbrengst gaat naar de slachtoffers van de aardbeving op Haïti.

Morgenavond tijdens een vergadering wordt er een definitief besluit genomen over de verkoop. In totaal gaat het om zesduizend polsbandjes voor de Parade en 4500 voor de Oude Markt. Het is nog niet bekend wanneer de polsbandjes in de verkoop gaan. Wel is bekend dat ze worden verstrekt onder de horecaondernemers op de betreffende locaties.

Voor de podia Kwartelenmarkt, Parade Postkantoor en Grote Markt zijn geen polsbandjes nodig. De polsbandjes op de Parade Fiscus worden verstrekt door Stadscomité BBZ. Die op de Oude Markt worden uitgegeven door L1 Radio en TV.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn