Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
In Venlo worden net als in de rest van het land acties gehouden voor de slachtoffers in Haïti. Een van die acties komt van glazenwasser Robert van Veghel.
Hij staat vandaag de hele dag bij het nieuwe grensemplacement. Daar wast hij voor een kleine bijdrage ramen van auto's. De gehele opbrengst doneert Van Veghel aan giro 555.
Drie meisjes uit groep 5 van basisschool Sint Martinus hebben gelukspoppetjes ingekocht voor 9 cent per stuk. Die verkopen ze voor tenminste 1 euro. Andere kinderen op school doen ook mee met de actie en verkopen zelf gebakken wafels of maken muziek. De actie heeft al meer dan 200 euro opgeleverd.
In verschillende cafés in de binnenstad wordt komend weekend geld opgehaald voor Haïti. Personeel staat fooien af en bezoekers kunnen onder andere plaatjes aanvragen voor het goede doel.