Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Bandenprikker blijft regio teisteren

woensdag 10 februari 2010, 08:44

De bandenprikker blijft actief in de regio. Ook vannacht was het weer raak, deze keer in Blerick, Horst en Maasbree.

In de Blerickse wijk Zonneveld en bij de Molenbossen zijn vannacht bij tientallen auto's banden lek gestoken. Bij de politie kwamen ook meldingen binnen uit Maasbree en Horst. De eerste meldingen kwamen gisteravond rond 23.00 uur binnen. In de meeste gevallen ging het om een of twee banden per auto.

Vorige week sloeg de bandenprikker toe in Venlo, Blerick en Tegelen. Ook de laatste maanden van vorig jaar waren auto's in de regio niet veilig. De politie kreeg in die periode 170 aangiftes binnen.

De politie heeft een aantal banden in beslag genomen voor sporenonderzoek en bekijkt of er verbanden kunnen worden gelegd tussen de verschillende incidenten.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn