Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Jan Seelen houdt record snelste hattrick

maandag 29 maart 2010, 18:50

Bryan Ruiz scoorde dit weekend drie goals in ruim vier minuten tijd. Snel, maar Venlonaar Jan Seelen deed het in 1959 nog sneller.

Seelen had op 22 maart 1959 in de uitwedstrijd van zijn club Ajax tegen SHS slechts twee minuten nodig voor drie goals.

Jan Seelen speelde in de jaren vijftig en zestig voor Venlosche Boys, VVV, Ajax en Vitesse. Ook kwam hij uit voor verschillende vertegenwoordigende elftallen en het Militair elftal. Seelen speelde met en tegen grote spelers als Faas Wilkes, Abe Lenstra, Sir Stanley Matthews, Alfredo Di Stéfano en Ferenc Puskás. In 1960 werd hij landskampioen met Ajax.

Maandagavond praat Seelen in Venlo Vandaag over zijn record. Aanstaande donderdag in Club TV een uitgebreid interview met de man van de snelste hattrick ooit.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn