Advertorial

Poll

Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald

Ja
Nee

Advertorial

Volg Omroep Venlo via RSS

Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:

 

Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws

 

Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog

VENLO VANDAAG

Verlies voor Océ in eerste kwartaal

vrijdag 2 april 2010, 10:38

Océ heeft in het eerste kwartaal van dit jaar vijf miljoen euro verlies geleden. Vorig jaar werd in hetzelfde kwartaal nog bijna vijftien miljoen euro winst gemaakt.

De omzet van Océ daalde verder naar 614 miljoen euro. De daling was minder sterk dan de voorgaande kwartalen. Volgens voorzitter Rokus van Iperen van de Raad van Bestuur van Océ ligt het kostenbesparingsprogramma van zijn bedrijf op schema, maar kon dat slechts een deel van het verlies opvangen. In totaal is met het programma zeventien miljoen euro bezuinigd.

Positief is dat het vertrouwen van klanten in de Verenigde Staten en Azië stijgt. De vraag naar producten van de Venlose printerfabrikant steeg daar de afgelopen drie maanden. In Europa bleef de afzetmarkt daarentegen zwak.

Ga terug naar de voorpagina

Stippellijn