Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Olympia's Tour komt vanmiddag door Venlo. Om 10.45 uur vertrekt het wielerpeloton vanuit Dinxperlo, net na 14.00 uur worden de renners in Arcen verwacht.
Op de St. Urbanusweg in Venlo ligt de streep voor derde bonificatiesprint van de dag. Vervolgens rijdt de karavaan dwars door Venlo, over het Koninginneplein, Roermondsepoort en via de Professor Gelissensingel naar Tegelen.
Rond 14.30/14.45 uur verlaten de renners bij Belfeld de gemeente. De finish van de derde etappe ligt tien kilometer verder op de Markt in Reuver. Vrijdagmorgen vertrekt de wielerkaravaan vanaf de Markt in Reuver richting het zuiden.
Olympia's Tour is een van de belangrijkste etappewedstrijden in Nederland voor eliterenners, de hoogste amateurcategorie.