Sinds de invoering van de wietpas merk ik dat er meer op straat wordt gedeald
Omroep Venlo stelt de volgende RSS feeds beschikbaar:
Het laatste Venlose nieuws
http://www.omroepvenlo.nl/rss/nieuws
Omroep Venlo Blog
http://www.omroepvenlo.nl/rss/blog
Zo'n 22.000 mensen hebben zondag het Floriadeterrein bezocht.
Tijdens de jaarlijkse open dag Floriade Invites konden bezoekers via een wandelroute over het toekomstige park lopen. Langs de route stonden diverse informatiepunten. Op het themaveld World Show Stage waren muzikale optredens en activiteiten voor kinderen.
De organisatie van de Floriade spreekt van een ongekend succes en zegt dat het hoge bezoekersaantal veel vertrouwen geeft voor het evenement in 2012.
Het was voorlopig de laatste keer dat het park werd opengesteld voor publiek. In september starten intensieve bouwwerkzaamheden. Het terrein blijft gesloten tot aan de opening op 5 april 2012.
Inmiddels heeft de organisatie achttien paviljoens vastgelegd. Het gaat om inzendingen van landen en bepaalde sectoren. Indonesië is het laatste land dat heeft getekend, binnenkort wordt waarschijnlijk China vastgelegd.